Volné pracovní místo  Technická podpora elektro- Fotovoltaiky (M/Ž) - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připoj.

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000 Kč / měsíc

Naše společnost je domovem pro tvůrce změn. My přemýšlíme o energii - o tom, jak je produkována, ukládána a jak ji lze nejlépe využít k umožnění globálního přechodu na obnovitelnou energii, který je klíčový pro budoucnost naší planety. S pobočkami ve 29 zemích máme již přes 4 000 lidí pracujících po celém světě, spolupracující s místními podniky na aktivní tvorbě budoucnosti energetického sektoru.

Chcete se stát součástí naší společnosti v České republice, kde působíme jako velkoobchodník s komponenty pro fotovoltaické elektrárny a podílíme se na transformaci energetického prostředí naší země? Zajímají vás obnovitelné energie? Rádi pracujete v mladém a přátelském týmu? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst Vysokou úroveň spokojenosti a seberealizace jako člen vrcholového vedení společnosti
  •  Silnou podporu od mateřské nadnárodní společnosti
  •  Intenzivní školení s dodavatelem fotovoltaických komponent Know-how v oblasti fotovoltaiky
  •  Moderní pracovní atmosféru
  •  Přátelský tým
  • Zkušení kolegové s vášní pro úspěch a růst společnosti
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Notebook
  •  Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Nemocenské dny
  • Příspěvek na penzi
  • stravenky
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Občasný HomeOffice
  • flexibilní pracovní doba

Náplň vaší práce?

  • Řešení technických problémů přes telefon
  • Školení našich elektro instalatérů
  • Jednání s zahraničními dodavateli a zákazníky
  • Občasné služební cesty po České republice a Slovensku
  • Spolupráce v týmu technických poradců ve Frýdku Místku a komunikace s kolegy v Praze

Nemělo by Vám chybět:

  • Vzdělání v oboru elektro inženýrství - SŠ s minimálně 2 lety zkušeností nebo VŠ bez zkušeností
  • Pokročilé znalosti Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost angličtiny na úrovni (A2-B1) je nezbytná - čtení manuálů, komunikace s dodavateli emailem, občasná přímá komunikace
  • Aktivní řidič, manuální zručnost, samostatnost, ochota pracovat na sobě, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování
  • Bude výhodou, pokud máte vyhlášku 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022

Vhodné pro

Absolventy.